0(212) 549-89-60
0(212) 549-89-70
0(555) 801-62-30

GLAMPING DOME TENT INTERNATIONAL

Glamping Dome Tent International bir Balorama Markasıdır. Firmamız 1992 yılında çadır imalatı – reklam ürünleri - oyun parkları ve oyuncak grupları ithalat, ihracat, imalat ve pazarlaması amacıyla kurulmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren bu alanlarda imalat - ithalat ve pazarlama yapan firmamız, 1994 yılından itibaren, Reklam Ürünleri ve Organizasyon Çadırları ile ilgili büyük organizasyonları gerçekleştirmiştir ve ulusal-uluslararası bir çok dev firmanın tedarikçisi olmuştur.

2002 yılında yeni yönetim ve kurumsal kimliği ile kapsamını genişleten firmamız sektöründe birçok firmaya kurumsal hizmet vermektedir. 26 yıllık tecrübemizle Jeodezik Çadırların dizayn ve üretiminde geliştirdiği verimli sistemler sayesinde sizlerin istekleri doğrultusunda en kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri sunar. Alanında usta teknik elemanlarımız her an sizlerin isteklerinize 100% cevap verebilmek için çalışır. Tüm ürünlerimiz garantimiz altında olup uzun yıllar sizlere hizmet etmeleri için üretilirler.

Firmamız kaliteden taviz vermeyen anlayışıyla yarattığı glamping çadırları, jeodezik çadırları ve dome çadırları yurt içine sunduğu kadar yurt dışına da ihracat etmektedir. Avrupa, Balkanlar, Orta Doğu, Afrika, Kanada ve Amerikaya İhracatımız bulunmaktadır.

Misyonumuz

En kaliteli ve en güvenilir ürünleri, en uygun fiyatla müşterilerimize sunmak.

Vizyonumuz

Ortadoğunun ve Avrupanın en büyük imalatçısı olmak.

Değerlerimiz

Müşteri memnuniyeti, Toplam Kalite, Zamanında Teslimat, Güvenilirlik,Profesyonellik, Sürekli Gelişim, Takım çalışması, Teknik Kusursuzluk.

Dizayn

Tüm ürünlerimiz, üretim süreçlerine tasarım elemanlarımızın özel dizaynlarıyla başlar ve sizin onayladığınız çadır dizaynının teknik resmine başlanır.

Teknik Resim

Teknik çizim için kullanılan programlarla, sizlerin taleplerinizi hayata dönüştürmekte adım atmamızı sağlar. Deneyimli ve yenilikci kadromuzla sizlere tavsiyede bulunur ve hayellerinizi ilerletme konusunda yardım sağlanır ve son onaylanan teknik resim üretime verilir.

Kesim

Teknik Çizim Şablonları çıkartılan ürünler, özel kesim masasına gönderilir ve minimum hata payıyla kesilir. Metal aksamlar kesim, büküm ve boyama işlemlerine girer.

Dikim ve Yapıştırma

Dikim ve yapıştırma elemanlarımız alanlarında uzun yıllar deneyime sahiptirler. Glamping Çadırlarının yapıştırması ile ilgili özel eğitimlerden geçirilmişlerdir. Özel Alman Dürpkoff çift iğneli dikim makinelerimiz ve Amerikan yapıştırma makinemiz ve yüksek frekans kaynak makinemiz sayesinde ürünlerimiz maksimum güvenlikte imal edilmektedir. Bu sayede ürünlerimiz hem sağlam ve güvenli, hem de güzel ve estetik bir görünüme sahip olmaktadır.

Kalite Kontrol

Tüm ürünlerimiz, nakliye öncesi kurulup, kontrol edildikten sonra sorunsuz bir biçimde, kullanıma hazır halde size ulaşır. Ürünlerin içerisinde de dışarısında olduğu gibi yüksek gramajlı PVC kullanılır. Yurt içi ve yurtdışına sevk edilecek ürünler zarar görmeyecek biçimde, özel çantaları içinde ambar veya kendi araçlarımız ile teslim edilir.

Bu site E-Web Site Tasarım tarafından yapılmıştır.